Site Kullanım Şartları

İnternet sitesinin sahibi, CADET Yüksek Teknoloji Ürünlerine aittir. Site üzerindeki her türlü tasarruf yetkisi adı geçen şirketimize aittir. "Gizlilik Politikamız" ve "Site Kullanım Şartlarımız" zaman zaman değişebileceğinden, sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. İnternet sitemizde işlem yaptığınız zaman, "Gizlilik Politikamız" ve "Site Kullanım Şartlarımız"'ı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

İnternet sitemizin içeriğindeki telif hakları ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım, ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Şirketimizde veya lisansçılarımızdadır. İnternet sitemizde açıkça belirtilmedikçe hiçbir materyal kopyalanamaz, yeniden üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, elektronik, mekanik veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Herhangi bir sitede, PLS LED logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. O sitenin CADET Yüksek Teknoloji Ürünleri 'ne ait bir web sitesi olduğuna emin olmalısınız. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Şirketimizin, www.devledekran.com ismi dışında başka bir web sitesi bulunmamaktadır.

18 yaşın altındaki kişiler yürürlükteki kanun izin vermedikçe ve bahsedilen türde bir izin olmadan bu internet sitesinde yasal eylemlerde bulunamazlar.

"PLS LED İnternet Sitesini"ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Detaylı Bilgi İçin